Motorky ku šťastiu. Asfalt, cestné moto

SMF-TNTrenčín týchto dní žije úžasnou rôznorodosťou. 2 týždne pred hudobným festivalom sa na tom istom mieste uskutoční iná akcia. Ale fakt, že iná. Spoločné je len miesto a hluk. Bude to čistá dávka motoršportu. Vstupné je z dolného konca, čiže 3 slovenské europeniaze v nedeľu, 4 EUR pre tých, čo by chceli prísť už aj v sobotu. Aby mohli prísť rodiny s deťmi, tak tie do 12 rokov majú vstup bezplatný- rovnako aj pre invalidov a ZŤP.
Adrenalínu, spáleného benzínu a gumy bude toľko, že to bude cítiť vo vzduchu.

IMG-20190601-WA0003Motocyklové preteky 14.- 16. júna 2019 budú mať bohatý program a celé je to koncipované tak, aby si každý divák prišiel na svoje. Od jednoduchých strojov s motorom Babetta, cez veteránov, až po litrové superbiky s maximálnou rýchlosťou vyše 300km/h a raketovým zrýchlením. Pretekári sa nájdu nielen z radov hobby jazdcov, ktorí zbierali odvahu, či si vôbec pošlú prihlášku, ale aj piloti na ktorých sa motorkári pozerajú s obdivom.

Parkovisko je ohradené a zdarma, pre autá aj motorky. Depo otvorené, takže všetky stroje si môžte poobzerať zblízka. Slušnému človeku asi nikto neodmietne, ak by sa jeho dieťa chcelo odfotiť na pretekárskom stroji. Rovnako to platí pre mladé ženy, ale chlapi už môžu byť v tomto prípade trochu diskriminovaní. Bufety s občerstvením a skákací hrad pre detiská sú samozrejmosťou.

O význame pretekov svedčí, že Karel Abrahám dovolil použiť jeho fotografiu z MotoGP na oficiálny plagát akcie.

pozadie – nahladMedzinárodný šampionát Alpe Adria Vintage

Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky Vintage

Majstrovstvá Slovenskej republiky 125 Sport Production

Slovenský pohár -600 ccm a +600 ccm

Majstrovstvá a prebor Českej republiky na prírodných okruhoch CAMS

Ducati Slovakia Cup

Babetta Cup / Jawa 50 Cup

Oficiálne informácie nájdete na https://pretekytrencin.webnode.sk

Motorky ku šťastiu.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Komentáre

Komentáre