Najkrajší organizačný tím bude vo Sverepci 26.6.2016 Motokros/Enduro, Terén

Nie je veľa krajín na svete, kde motokros a štvorkolky organizujú mladé, pekné ženy. My tu na Slovensku  takúto luxusnú vymoženosť máme, hoci viacerí to berieme skôr ako samozrejmosť. Dievčence sú výborné organizátorky a vidno to aj na obľúbenosti šampionátu. Keby si dnes ešte niekto myslel, že úroveň organizácie bude pokrivkávať, že dievčence to nemôžu zvládnuť, tak sa choďte pozrieť ako sa má robiť motokros. Druhá časť pravdy ale je, že v tíme predsalen aj pár chlapov majú 😉 Partička pod vedením A. Zmajkovičovej prichystala tentokrát preteky na legendárnej trati, kde si svoju drážku vyjazdilo zopár majstrov sveta v motokrose alebo endure. Sverepec má atmosféru.

Vážení športoví priatelia, dovoľte aby sme vás pozvali na 4. podujatie medzinárodného šampionátu SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS – Motocorse cup, ktoré sa bude konať v nedeľu 26.6.2016 na trati vo Sverepci. Registrácia jazdcov bude v sobotu v čase od 20:00h do 21:00h a v nedeľu od 6:30h do 8:00h. Oboznamovací tréning začína v čase  o 8:00h,  kvalifikačný tréning o 10:00h,  prvé finálové jazdy o 11:50h a druhé finálové jazdy o 14:50h. Časový harmonogram dostané každý pretekár pri registrácii.

ECU1

Poloha:
N: 49°4’11.65″
E: 18°24’15.75″

Príjazd k trati:

Diaľnica: D1 Bratislava – Beluša

Štátna cesta: E75/E50

Smer jazdy: V proti smere hodinových ručičiek


Vypísané triedy pre motocross:

MX Open začiatočník, MX2 Začiatočník, MX Open hobby, MX2 Hobby, MX4, MX4+, MX2 Junior 125-250, MX Profi – (MX1, MX2),  MX 85, MX 65

Vypísané triedy pre quad:

Quad Profi, Quad Senior, Quad Hobby open, Quad Junior II, Quad Junior I


Do čakacieho priestoru  má doprovod  jazdcov ( mechanici, tréneri … ) vstup povolený, ale na štartovaciu  rampu už nie, tam je vstup zakázaný (okrem tried : Quad Junior I, Quad Junior II , MX 65, MX 85) tam je vstup povolený aj na štartovaciu rampu.

Všetky štvorkolky/motocykle musia byť v čakacom priestore 5 minút pred každou jazdou. Ak jazdec toto nedodrží  na štartovaciu  rampu  pôjde z posledného miesta.

V depe musia byť pod motocyklom, alebo štvorkolkou nepriepustné podložky !!! Rozprava jazdcov je povinná !!!

Použitý olej, brzdovú kvapalinu, olejové filtre dávajte do označených  nádob, ktoré budú umiestnené v depe !!!

Je prísne zakázané znečisťovať areál pretekov ropnými látkami a akýmkoľvek odpadom.

Po ukončení preteku je každý povinný vyčistiť svoje parkovacie miesto od odpadkov.


Srdečne Vás na toto športové podujatie pozývame a teším sa na vašu účasť  🙂

Najkrajší organizačný tím bude vo Sverepci 26.6.2016
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Komentáre