MX posilka do šuflíka- časť 1. Fitness, Tip/Trik

Niektorí už vedia, že aj najťažší tréning je stále lepší ako najkrajší deň v robote alebo ako hovorí Filip Neugebauer: “Motokros ma živí, tak mi je príjemnejšie odmakať si 3 hodiny na tréningu ako 8 vo fabrike.”

Pozor na zuby!

Dievčence, pozor na zuby!

Teraz, keď sa ešte dá jazdiť na motorke si človek viac uvedomuje aká dôležitá je fyzička, najmä v posledných kolách, keď namiesto pretekania so súpermi si jazdec už len želá, aby bol cieľ čo najskôr. V zime na to radi zabúdame. Pre tých, čo sú ako ja a začínajú po Vianociach- vtedy máme na paličov už 3 mesiace stratu.

Zimná príprava je pre telesnú kondíciu mimoriadne dôležitá. Čo sa v zime zamešká, je už  nemožné v lete dobehnúť, takže tento rok sa to hádam niektorým podarí.
Pre tých, ktorí nemajú nablízku posilňovňu, alebo nemajú čas, ponúka Bučko program, kde neobstoja výhovorky. Jasné, že futbalisti by si nejaké našli, lenže vážení, toto je motoršport, na keby sa tu nehrá.

Začíname chuťovkou, šitou na mieru pre motokros. Všetko je zadarmo. Tehly sa povaľujú bárskde, staré riaditká má každý a zvyšok sa dá vyrobiť z dreva v garáži.

Podrobnejšie vecičky prídu v ďalších častiach, zatiaľ teda pár fotiek a telefonistické videjko.

 

MX posilka do šuflíka- časť 1.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Komentáre