Pozvánka: Medzinárodné majstrovstvá SR v motokrose pokračujú v Šenkviciach! Motokros/Enduro, Terén

Motokrosová trať v Šenkviciach, ako jedna z najkrajších tratí na Slovensku, bude v nedeľu 16. 8. 2015 dejiskom v poradí štvrtých pretekov v rámci seriálu Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky v motokrose tried MX85, MX Junior, MX1, MX2 a MX4.

11742627_842463092473975_3038219889349053806_n

Našich juniorov budú reprezentovať: Samo Struk, Samuel Strýček, v triede MX 85 a  Xaver Voros, Christofer Mudraninec, Jozef Posluch Ladislav Kolaja, Jaroslav Antalič v triede MX Junior.

V MX 1 sa predvedie populárny borec z Dakaru Štefan Svitko, Juraj Popovitz a Martin Kohút, ktorý sa spolu s Jakubom Hruškom pravidelne zúčastňuje pretekov v Čechách. Naopak českí jazdci si zasa prídu zmerať sily na Slovensko, v Šenkviciach sa tešíme na Martina Žeravu, Mareka Sukupa, Michala Votroubeka, a dúfame, že Martin Michek, Peter Michalec, Peter Bartoš, Jaromír Romančík sa pridajú k svojim krajanom a doplnia štartovaciu rampu i na slovenskom majstráku.

Trieda MX2 bude bohatá na motokrosové talenty, za všetkých spomenieme Denisa Poláša a Richarda Šikyňu, ktorému sa v tohtoročnej sezóne mimoriadne darí na Slovensku i v zahraničí – v Čechách mu aktuálne patrí v priebežnom poradí seriálu Majstrovstiev ČR piata priečka. Príde aj Tomáš Šimko, na minulých pretekoch bodoval na dráhe v českých Petroviciach, kde obsadil celkovo piate miesto a je jedným z  ašpirantov na získanie majstrovského titulu ČR.

Jazdci, ale aj diváci  sa môžu tešiť na vylepšenú trať s novými prekážkami a určite sa v letných horúčavách bude hodiť i dokončený zavlažovací systém so zásobníkom vody.

Ráno začínajú tréningové jazdy a prvé motorky štartujú o 13,00 hod. Počas preteku  nás bude sprevádzať komentátor a  legenda českého motokrosu Petr Kovař.

Nenechajte si ujsť parádny motokros, u nás ste vítaní za každého počasia .

Vstupné: 3 eur, deti do 14 rokov zdarma!

Autor: Nina Nováková

Videopozvánka od slovenských Spielbergovcov Studio511:

Pozvánka: Medzinárodné majstrovstvá SR v motokrose pokračujú v Šenkviciach!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Komentáre